Navigácia

Navigácia

    Zoznam učiteľov

     
     
    Ing. Ján Chabada CHAJ Riaditeľ
     
     
    Mgr. Marta Dubovcová DUB Zástupkyňa RŠ pre MŠ
    Triedna učiteľka: MŠ D
     
     
    Mgr. Danka Kubičková KUB Rozvrh
    Zástupkyňa RŠ pre II. stupeň
     
     
    PaedDr. Monika Ševčíková ŠEV Rozvrh
    Zástupkyňa RŠ pre I. stupeň
     
     
    Mgr. Ľuboslava Vencelová VEN Vedúca CVČ
     
     
    Klaudia Adamčíková ADA Triedna učiteľka: MŠ P
     
     
    Ing., Mgr. Daniel Balej BAL Rozvrh
    Učiteľ
     
     
    Mgr. Monika Barabášová BAR Rozvrh
    Učiteľka
     
     
    Ing. Martina Beláková BEL Rozvrh
    Triedna učiteľka: 5.A
     
     
    Katarína Cigániková CIG Triedna učiteľka: MŠ A
     
     
    Ing. Andrea Čechová ČECH Rozvrh
    Učiteľka
     
     
    Mgr. Magdaléna Dubovcová DUBMg Triedna učiteľka: MŠ A
     
     
    Bc. Anna Dubrov DUBR Vychovávateľka
     
     
    Bc. Milan Ďurica ĎUR Vychovávateľ
     
     
    Mgr. Slavomíra Gajňáková GAJ Rozvrh
    Triedna učiteľka: 3.A
     
     
    PaedDr. Andrea Gírethová GIR Rozvrh
    Triedna učiteľka: 4.A
     
     
    Mgr. Michaela Golisová GOL Triedna učiteľka: MŠ D
     
     
    Mgr. Ivana Gonšorová GON Rozvrh
    Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Matúš Grigliak GRI Rozvrh
    Učiteľ
     
     
    Bc. Kristína Hanulová HANK Triedna učiteľka: MŠ B
     
     
    Mgr. Dagmar Hanzelová HAN Rozvrh
    Triedna učiteľka: 2.B
     
     
    Mgr. Mária Haverlová HAV Rozvrh
    Triedna učiteľka: 1.B
     
     
    Mgr. Anna Hunčíková HUN Rozvrh
    Triedna učiteľka: 7.A
     
     
    Ing. Iveta Chabadová CHAI Rozvrh
    Triedna učiteľka: 6.B
     
     
    Ing. Milan Chochula CHO Rozvrh
    Triedny učiteľ: 8.A
     
     
    Bc. Jana Jirků JIR Rozvrh
    Vychovávateľka
     
     
    Bc. Mária Romana Jurková JUR Rozvrh
    Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Miloš Kadaš KAD Rozvrh
    Učiteľ
     
     
    Mgr. Dagmar Kapustová KAP Rozvrh
    Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Zuzana Keratová KER Rozvrh
    Triedna učiteľka: 4.C
     
     
    Mgr. Martina Klimeková KLIMA Rozvrh
    Triedna učiteľka: 8.B
     
     
    PaedDr. Monika Klimeková KLIMO Rozvrh
    Triedna učiteľka: 2.A
     
     
    Mgr. Jana Krištofíková KRIJ Rozvrh
    Triedna učiteľka: 4.B
     
     
    PhDr. Viera Krištofíková KRIV Špeciálny pedagóg
     
     
    Mgr. Zuzana Lobozová LOB Rozvrh
    Triedna učiteľka: 7.B
     
     
    Mgr. Katarína Medlová MED Rozvrh
    Učiteľka
     
     
    Ema Mikolášová MIK Triedna učiteľka: MŠ C
     
     
    PaedDr. Mária Mištová Feková MIŠ Rozvrh
    Triedna učiteľka: 5.B
     
     
    Ing. Viera Mužilová MUŽ Rozvrh
    Triedna učiteľka: 6.A
     
     
    Michaela Olbertová OLB Rozvrh
    Vychovávateľka
     
     
    Gabriela Paulenková PAU Triedna učiteľka: MŠ B
     
     
    Mgr. Andrea Pindurová PIN Triedna učiteľka: MŠ C
     
     
    Mgr. Viera Puchelová PUCH Rozvrh
    Školský logopéd
     
     
    Katarína Rybárová RYB Rozvrh
    Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Anna Rypáková RYP Rozvrh
    Učiteľka
     
     
    PaedDr. Adriana Slezáková SLE Rozvrh
    Triedna učiteľka: 1.A
     
     
    Mgr. Janka Sygulová SYG Triedna učiteľka: MŠ P
     
     
    Mgr. Soňa Sýkorová SYK Rozvrh
    Triedna učiteľka: 9.B
     
     
    Mgr. Mária Šmehýlová ŠME Rozvrh
    Triedna učiteľka: 3.B
     
     
    Mgr. Katarína Šugárová ŠUG Rozvrh
    Triedna učiteľka: 9.A
     
     
    Mgr. Barbora Švecová ŠVE Špeciálny pedagóg
     
     
    Bc. Zuzana Valuszová VAL Rozvrh
    Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Barbora Kišová KIŠ Asistentka učiteľa
     
     
    Mgr. Klaudia Kosorínová KOS Asistentka učiteľa
     
     
    Andrea Križanová KRIŽ Asistentka učiteľa
     
     
    Ing., Mgr. Renáta Petrášová PET Asistentka učiteľa
     
     
    Mgr. Zora Tóthová Petrovičová TOTH Asistentka učiteľa
     
     
    Ing., Mgr. Andrea Vojteková VOJ as Asistentka učiteľa

    © aScAgenda 2023.0.1395 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 30.01.2023

    Novinky

    Kontakt

    • Katolícka základná škola s materskou školou Antona Bernoláka v Martine
      Ul. S. Tomášika 1, Martin

      skola@bernolaka.sk
      www.bernolaka.edupage.org

    • KZŠ
      sekretariát RŠ +421911964929

      1. stupeň +421911964933

      MŠ 043/4304 710

      JMC 043/4304 711

      Šp. pedagóg +421948496120

      Školská jedáleň +421940748268

      e-mail - skolskajedalen@bernolaka.sk

    Fotogaléria