• 1. stupeň

• Od 6.00 hod. začína ranná ŠKD v priestoroch 1. stupňa. Vyučovanie bude prebiehať  od 8:00 hod. podľa rozvrhu. Každý pondelok začína vyučovanie ranným kruhom už od 7:40 hod. s triednou pani učiteľkou. Máme upravené aj stravovanie žiakov, aby sa všetci prestriedali v menších skupinkách podľa rozpisu od 11:35 – 13:15 hod.  Rozvrh dostávajú žiaci na začiatku školského roka od triedneho učiteľa. Počas školského roka dostávajú rodičia prostredníctvom EDUPAGE informácie, oznamy od triednych učiteľov a pani vychovávateliek.

Po skončení vyučovania idú žiaci  hneď domov alebo na obed s ŠKD oddelením. Každá trieda má svoje oddelenie ŠKD. Dieťa si môžete vyzdvihnúť z ŠKD v pergole po telefonickom kontaktovaní pani vychovávateľky príslušného oddelenia ŠKD alebo pred jedálňou od 12:30 hod. V prípade, že je žiak prihlásený v ŠKD, môže ostať v ŠKD popoludní  max. do 16:30 hod. ŠKD bude fungovať  v triedach, v priestoroch ŠKD a na školskom dvore.

Do priestorov školy, jedálne a ŠKD majú zákonní zástupcovia, sprevádzajúce osoby a cudzí ľudia vstup zakázaný z dôvodu bezpečnosti.