1. stupeň Zápis Pomôcky na 1.stupeň 2.stupeň Tlačivá

1. stupeň

​Učiteľský zbor 1. stupňa:

1.A Mgr. Slavomíra Gajňáková

1.B Mgr. Mária Šmehýlová

2.A PaedDr. Andrea Gírethová

2.B Mgr. Jana Krištofíková

3.A PaedDr. Monika Ševčíková

3.B Mgr. Mária Haverlová

4.A PaedDr. Monika Klimeková

4.B Mgr. Dagmar Hanzelová

Základné informácie:

• Škola sa otvára o 7:40 hod. Treba prísť najneskôr do 7:55 hod, kedy sa zamyká šatňa. Prosíme o dochvíľnosť, aby sa dieťa v pokoji mohlo pripraviť na vyučovanie.
  • ŽIADAME VÁS, ABY STE DETI ODPREVÁDZALI LEN PO ŠATŇU. Z HYGIENICKÝCH DÔVODOV PROSÍME, NEODPREVÁDZAJTE VAŠE DIEŤA KU TRIEDE.
  • Po skončení vyučovania žiaci odchádzajú hneď domov alebo do ŠKD. V areáli školy sa nesmú zdržiavať sami.
  • Sväté omše bývajú o 8:00 hod v Kostole Sedembolestnej Panny Márie na Severe vždy na 1. piatok v mesiaci a na sviatky. Na sväté omše je potrebné prichádzať včas, najneskôr do 7:55 hod. Sú súčasťou vyučovania. O svätých omšiach vás budeme vopred informovať.
  • V stredu o 7:15 hod. budeme mávať sväté omše v našej školskej kaplnke. Účasť na svätých omšiach je dobrovoľná. Niekoľkokrát do roka budeme mať službu na týchto svätých omšiach. Termín Vám vopred  oznámime.
  • Na všetky školské sväté omše ste pozvaní aj vy.

Pomôcky:

• je potrebné priniesť čo najskôr (do konca tohto týždňa).
  • Úbor na telesnú výchovu treba mať v plátennom vrecku, nie v igelitke! Deti si úbor budú nechávať v šatni, každý druhý týždeň ho treba zobrať domov oprať.
  • Prezuvky s pevnou pätou si deti nechávajú v šatni v plátennom vrecku.
  • Všetky pomôcky, okrem tých, ktoré patria do peračníka, prosíme doniesť v podpísanej igelitovej taške.
  • Pomôcky a veci (OKREM ZOŠITOV) prosíme podpísať!!!
  • V stredu písomné domáce úlohy deti nebudú mávať,
  • Na komunikáciu s Vami budeme používať slovníček a žiacku knižku, ktoré nosia deti každý deň do školy. Váš podpis je pre nás znakom, že ste oznam prečítali a beriete ho na vedomie. Preto Vás prosíme o každodennú kontrolu a podpisovanie slovníčka aj žiackej knižky. Prosíme Vás, v žiackej knižke vyplňte údaje na prvej strane.

Ospravedlnenie žiaka:

• Rodič môže ospravedlniť svoje dieťa 5 dní za štvrťrok. Ostatné ospravedlnenia musia byť od lekára. Chorobu dieťaťa je potrebné nahlásiť do 24 hodín (triednej učiteľke, alebo zavolať do školy). Je potrebné zabezpečiť , aby žiak prišiel po chorobe do školy pripravený, s dopísanými domácimi úlohami a mal dobraté učivo z každého predmetu. Prebraté učivo a domáce úlohy budú uverejnené na školskej stránke.
  • Ak chcete uvoľniť dieťa z vyučovania z iného dôvodu, ako je choroba, na jeden deň ho môže uvoľniť triedny učiteľ, na viac dní je potrebné podať písomnú žiadosť u riaditeľa školy.
  • Ak dieťa nemôže cvičiť na telesnej výchove, je potrebné poslať v slovníčku písomné ospravedlnenie. Nestačí, aby nám to dieťa oznámilo ústne.